Be*Run
6_10_1993

Střední_umělecko_průmyslová_škola
Tvorba a konstrukce nábytku

Sice jsem nevystudoval to, čím se nakonec živím, i tak mi ale studium v Praze otevřelo oči. Při navrhování nábytku i interiérů nebo menších produktů se člověk naučí prostorové vnímání i pečlivost. Součástí byla také vizuální prezentace, která pro mě byla často mnohem zajímavější než samotný výrobek. Škola mi dala taky základy 3D modelování, které se snažím nově uplatňovat v Cinema 4D.​​​​​​​
Bon_Art_Media
Tisk_3D Tisk_DTP

První plnohodnotná práce, které předcházelo mnoho brigád, kvůli kterým nebudu plýtvat pixely na stránce. Vlastně jediné pozitivum na nich je, že si nesmírně vážím toho, co teď dělám. Bon Art byla první firma v oboru, i když převážně v polygrafii. Zažil jsme zde nádherné časy, kdy jsem se učil s 3D tiskem, polepem, velkoformátovým i UV tiskem. Ve volných chvílích jsem piloval grafiku a jednoho dne jsem se rozhodl, že je čas na změnu. Udělal jsem si portfolio, na které mi druhý den přišla odpověď.

2_Score
LED operátor_Graphic Designer_Art Director

Odpověď přišla z míst, odkud bych to nečekal. A to myslím jen v dobrém. Práce ve sportu, který provozuji a miluji jako fanoušek. V 2Score jsem dostal na starost content na sociálních sítích a tvorbu tiskovin. Začal jsme pilovat animaci při utkáních UEFA, kde jsem měl na starost content reklam na LED systému obíhající hriště. Zároveň jsem měl volnou ruku a skvělou podporu od Jana Jakuse, díky kterému jsem se rychle zlepšoval. Když se jednou rozhodl odejít, vystřídal jsem ho v roce 2021 v pozici Art Directora. Bylo to jedno z nejtěžších období. Vyrovnat se takovému odborníkovi byla výzva. Nicméně i přes pár pádů jsem obstál a v této pozici jsem dodnes. Už vždycky budu rád, že jsem tu nabídku přijal – pracovně i lidsky jsem díky tomu vyrostl. Kdo mě zná, tak ví, že určitě ne fyzicky. :)

V současnosti mám primárně zakázky z agentury 2Score, které doplňují klienti jako Emco, Nordic Craft nebo Care Medico a mnoho dalších. To, jaké budou další kroky v pracovním životě, nechám osudu. Tak jako mnohokrát v životě nechávám věcem volný (s)pád a jen lehce plavu po proudu. Vždycky se mi to vyplatilo.

Pokud chcete být součástí tohohle příběhu, vyplňte kontaktní formulář a pojďme si dát meeeeting.
Mo_+420 604 178 423   Ma_graphic@be-ran.com   Lo_Prague
Start a meeeeting
Be_run
Back to Top